Britney spears ve Rihannacıların yeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britney spears ve Rihannacıların yeri

Britney spears ve Rihannacıların buluşma noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş)

2 posters
YazarMesaj
Rihannacı_Admin
Site kurucusu/Yöneticisi
Site kurucusu/Yöneticisi
Rihannacı_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 424
İş/Hobiler : RESİMM=EMRE AYDIN TABİKİ
Lakap : PRENSES
Ruh halim : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) 79e59558286ca1358f661e4rh0
Takım : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Gsssip3
Başarı : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Bluestar44yv3sr
Burçlar : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Terazjl4

Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Empty
MesajKonu: Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş)   Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 7:54 pm

Bartın Amasraya bağlı gömü köyünde efsaneye göre çok eskiden korsanlar tarfından gömülü bırakılan binlerce altın ve elmaslarla oluşan sandıkları koruyan yılan başları bulunuyormuş.Ve o mağrda yaşanan bir gerçeği sizlerle paylaşmak istiyorum.O köyde yaşyan büyüklerin anlatığına göre 15 yıl kadar önce bir kadın o mağraya giriyor ve altınları bulamadan ve hafızasını kaybetmiş bir şekilde çıkıyor.Ve ailesi onu doktora götürüyor.Orada o kıza bir kaç işlem yapıldıktan sonra kızın hafızasını yerine getirmeyi başarıyorlar.Ve kıza sana ne oldu diye sorduklarında kız anlatmaya başlıyor:
-ben gömü köyündeki mağrada olan hazineyi bulmaya gitmiştim ve mağranın içine girdiğim zaman arkamdan gelen bir ses duydum ve arkamı döndüğümde kafama yediğim bir darbeden hafızamı kaybettim.demiş.Sonra hocaya gitmişler ve hocya bu durumu anlatmışlarr ve hoca demişki:
-o mağrayı koruyan ruhlar ve yılan başları var.Oraya gitmekle salaklık yapmışsın.demiş.

Arkadaşlar bu hikaye doğru benimde memleketim o köy ve o köyde birşeyler var.......
O köyde hala gömülü olan ve kimsenin cesaret edemediği hazineler yatmakta.

gönüllü olan varsa gelsin arasın mağrayı ben gösteririm.
https://britney-rihanna.yetkin-forum.com
Britneyci_Admin
Site kurucusu/Yöneticisi
Site kurucusu/Yöneticisi
Britneyci_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 640
İş/Hobiler : Derslerim
Lakap : Pembe panther
Ruh halim : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) D2681c5f01295d998add337kc8
Takım : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Fnerrrdi5
Başarı : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Bluestar44yv3sr
Burçlar : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Yengecca2

MesajKonu: Geri: Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş)   Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 11:21 pm

çok saqol cnm Smile
Rihannacı_Admin
Site kurucusu/Yöneticisi
Site kurucusu/Yöneticisi
Rihannacı_Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 424
İş/Hobiler : RESİMM=EMRE AYDIN TABİKİ
Lakap : PRENSES
Ruh halim : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) 79e59558286ca1358f661e4rh0
Takım : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Gsssip3
Burçlar : Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Terazjl4

MesajKonu: Geri: Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş)   Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş) Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:43 pm

önemli degel cinım

Gömü köyündeki hazinenin sırları(Sizce neden adı gömü köyü olmuş)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu resmin açıklaması ne olabilir sizce??
» Anne babaların saçları neden beyazlar